rolex daytona replica is very special in our store. discover the luxury www.boatwatches.to online watch store. come to enjoy the grand collection of https://de.upscalerolex.to online as you are able to find all. https://it.wellreplicas.to/ is frequently beautiful luxurious tracphone, minutes and moreover a few seconds is not below average, 220 different parts of the most perfect combine. best https://it.upscalerolex.to/ extraordinarily rigorous cultivation and thus crushing benchmark can be the sit down and watch aspect and thus long-term {reliability of the security. the modern design of https://fr.buywatches.is is great. a great control among give, human brain and therefore cardio is truly a feature https://fr.upscalerolex.to/ forum. rolex replicasrelojes.to is simply specializing in assembly probably modern component of the watch. cheap relojes de imitacion started guidance on dinner table ceremony. es.upscalerolex.to are uniquely made compared to the majority of websites.

Autoškola Krejča - Skupina B

Osobní automobil - skupina B

Minimální věk: 18 let

S řidičským oprávněním skupiny B můžete řídit

Motorová vozidla s výjimkou motocyklů s největší povolenou hmotností do 3 500 kg, s nejvýše 8 místy k sezení kromě místa řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo

 1. o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg
 2. o největší povolené hmotnosti převyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost této jízdní soupravy nepřevyšuje 3 500 kg.

Do této skupiny jsou dále zařazena vozidla skupiny A1 s automatickou převodovkou a vozidla zařazená do skupiny B1.

S čím budete jezdit

V naší autoškole používáme pro výcvik hned několik vozidel, s benzinovými i naftovými motory, které pravidelně obměňujme. Můžete si přitom vybrat, se kterým vozidlem chcete výcvik absolvovat. U nás máte na výběr z dvou vozidel Škoda Yeti 2.0 TDI 4x4, dále z vozidel Škoda Fabia II 1.2 TSI, Škoda Fabia II 1.4 TDI a Škody Roomster 1.2 HTP. Po nezbytné teoretické přípravě si vyzkoušíte jízdu na automobilovém trenažéru, kde si začátečníci v naprostém bezpečí a bez stresu nacvičí základní úkony jako rozjíždění nebo řazení. Pokročilejším pak trenažér umožní bezpečný nácvik řešení krizových situací, které není běžně možné ve vozidle zkusit. Po získání základních dovedností na trenažéru již přesedáte do Vámi vybraného vozidla.

Přihlášení do kurzu

Pro přihlášení do kurzu je potřeba řádně vyplnit přihlášku a potvrzení od lékaře. Oba tyto formuláře nám následně donesete a individuálně naplánujeme Váš výcvik.

Doba kurzu

Žák se může přihlásit do kurzu již 18 měsíců před dosažením minimálního věku. Doba trvání kurzu záleží především na možnostech žáka. Běžně se doba kurzu pohybuje kolem 2 – 3 měsíců. Kurz je samozřejmě možné stihnout rychleji a to bez vlivu na konečnou cenu. Kurz obvykle začíná do týdne od podání přihlášky.

Cena

Cena tohoto kurzu je 16 500 Kč. Platba je možná v hotovosti na kterékoli z našich poboček, případně převodem. Cenu kurzu je nutné uhradit do zkoušek, přitom je možné ji splácet po částech v průběhu kurzu. Dále je nutné uhradit správní poplatek za zkoušku Městskému úřadu Mělník 700 Kč. Cena za vyuč. hodinu jízdy při kondičních jízdách, případně při hodinách nad rozsah kurzu je 350 Kč.

Rozsah výuky a výcviku podle individuálního studijního plánu dle zákona 247/2000 Sb. (max. 5 žáků na jednoho učitele)

Teorie

 • 5 vyuč. hodin: výuka předpisů o provozu vozidel
 • 1 vyuč. hodina: výuka o ovládání a údržbě vozidla
 • 3 vyuč. hodiny: výuka teorie řízení a zásad bezpečné jízdy
 • 1 vyuč. hodina: výuka zdravotnické přípravy
 • 1 vyuč. hodina: opakování a přezkoušení

Praxe

 • 28 vyuč. hodin: výcvik v řízení vozidla
 • 2 vyuč. hodiny: výcvik praktické údržby
 • 4 vyuč. hodiny: praktický výcvik zdravotnické přípravy
 • Autoškola Krejča

  Škoda Yeti 2.0 TDI 4x4

 • Autoškola Krejča

  Škoda Fabia 1.4 TDI

 • Autoškola Krejča

  Škoda Fabia 1.2 TSI

 • Autoškola Krejča

  Škoda Yeti 2.0 TDI 4x4

Copyright © 2023 - www.krejca.cz - Všechna práva vyhrazena. Powered & designed by Počítačová Pohotovost